PŘÍBĚH O CETAPHILU

Již více než 70 let se společnost Cetaphil věnuje rozvoji vědy o pokožce,

aby vám poskytla nejlepší řešení péče o citlivou pokožku. Naše výrobky jsou speciálně vyvinuty pro péči o všechny typy citlivé pokožky.

Cetaphil, který má své kořeny v Texasu, byl navržen lékárníkem, aby pomohl pacientům účinněji ošetřovat jejich citlivou pleť. Značka zahájila svou činnost v roce 1947 a uvedla na trh svůj první výrobek, Cetaphil čistící mléko, které stále přináší stejně šetrné výsledky péče o pleť jako vždy. Řada výrobků Cetaphil pro péči o citlivou pleť, která byla rychle oceněna pro své účinné a zároveň šetrné podání, se začala rozrůstat s tím, jak značka pokročila ve vědě o citlivé pleti.

INOVACE PRO
ZLEPŠENÍ CITLIVÉ PLETI

Dnes se ještě více snažíme dodávat špičkové produkty pro citlivou pokožku, pečlivě zkoumáme a úzce spolupracujeme se zdravotníky, abychom lépe porozuměli potřebám pleti lidí a zlepšili dermatologickou péči pro každou pokožku.

Značka Cetaphil a její produkty pro citlivou pleť se těší důvěře již více než 70 let a neustále provádíme přísné klinické testování, abychom si získali pověst značky č. 1 v péči o pokožku. Dnes je značka Cetaphil dostupná ve více než 70 zemích světa a nabízí širokou škálu výrobků pro každodenní péči o pokožku, od čisticích a hydratačních přípravků až po výrobky pro děti a řešení pro citlivou pleť.

Dermokosmetika Cetaphil je dermatology doporučována pro pacienty s problematickou pletí

V úzké spolupráci s dermatology a zdravotníky jsme provedli více než 550 klinických studií na více než 32 000 pacientech, abychom zajistili účinnost a bezpečnost našich výrobků pro citlivou pleť. Díky dlouholetým zkušenostem v péči o pokožku si Cetaphil získal důvěru dermatologů i pacientů.

EXPERTI NA
CITLIVOU PLEŤ

Klíčem k účinné péči o citlivou pleť je porozumět jejím příznakům a spouštěcím mechanismům. Ve společnosti Cetaphil se věnujeme výzkumu a rozvoji vědeckých poznatků v oblasti péče o citlivou pleť, díky čemuž jsme již téměř 75 let odborníky na citlivou pleť.

CO JE TO
CITLIVÁ POKOŽKA?

Citlivost kůže, která postihuje 70 % osob na celém světě, je definována nepříjemnými pocity na kůži, jako je pálení a štípání. Může postihovat různé části těla, včetně obličeje. Aktivní složky Cetaphil pomáhají bránit 5 příznakům citlivé pleti: suchosti, podráždění, drsnosti, pnutí a oslabené kožní bariéře.

JAKÉ JSOU
PŘÍČINY?

Citlivost kůže může vyvolat nebo zhoršit mnoho faktorů, včetně chemických dráždivých látek, životního prostředí, stresu, hormonálních změn a stravy. Tyto faktory přispívají k řadě problémů s citlivou pokožkou, které mohou postihnout jedince všech věkových skupin a odstínů pleti. Naše jemné receptury zklidňují podráždění a zajišťují optimální výsledky.

ÚČINNÁ PÉČE O POKOŽKU OD SPECIALISTŮ NA CITLIVOU PLEŤ

Cetaphil je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně suché, citlivé a náchylné k ekzémům, růžovce a lupénce. Naše jemné, ale účinné produkty jsou kompatibilní s lokálními přípravky. Již téměř 75 let je Cetaphil odborníkem na citlivou pleť, u kterého je klinicky prokázáno, že zklidňuje, hydratuje a vyživuje citlivou pleť.

5 PŘÍZNAKŮ
CITLIVOSTI KŮŽE

Naše produkty jsou speciálně vyvinuty tak, aby pomáhaly zlepšit odolnost vaší pokožky a chránily ji před 5 příznaky citlivosti: suchostí, podrážděním, drsností, napjatostí a oslabenou kožní bariérou, takže vaše pokožka bude vypadat a působit zdravěji.